Warsztaty ozdób świątecznych bożonarodzeniowych

Kolejne warsztaty już za nami ... 01 grudnia w Domu Ludowych w Orzechowcach odbyły się warsztaty ozdób świątecznych bożonarodzeniowych.
Wykonaliśmy wspaniałe bombki, których efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Ozdoby świąteczne wyglądały jak z bajki, stworzyły uroczy świąteczny Klimat.. Po skończonej pracy nad bombą każdy uczestnik miał możliwość skorzystać z profesjonalnego zabiegu kosmetycznego dłoni. Zajęcia prowadzili SŁUCHACZE TERAPII ZAJĘCIOWEJ i TECHNIKA USŁUG KOSMETYCZNYCH z Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego -Przemyśl

Serdecznie dziękujemy za niezwykle profesjonalnie poprowadzone warsztaty, za wspólną współpracę i świetną atmosferę.  Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego iUstawicznego w Przemyślu od stycznia prowadzi rekrutacje na rok 2022/2023 w formie dziennej, stacjonarnej i zaocznej. Chętną młodzież oraz osoby dorosłe posiadające wykształcenie średnie zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z ofertą na ulotkach, plakatach oraz do skorzystania z tej ogromnej dawki wiedzy.